Nieruchomości Walkowiak Złotów • Piła • Krajenka • Łobżenica  • Jastrowie • Zakrzewo • Święta • Wysoka • Okonek • Sprzedaż  • Wynajem  •  Mieszkania  • Domy • Obiekty

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Opracowanie Daniel Walkowiak

Sprzedaż, wynajem mieszkań , domów, obiektów.
Nieruchomości Walkowiak Złotów - Sprzedaż, wynajem.

Sprzedaż i wynajem

Nieruchomości Walkowiak Złotów - Sprzedaż, wynajem. Mieszkania, domy, obiekty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Jesteśmy nową firmą na rynku, specjalizującą się w wsparciu w tych procesach. Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja i osiągnięcie sukcesu w transakcjach. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij współpracę w sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

Potencjalni nabywcy

Zapewniamy profesjonalne przedstawianie nieruchomości potencjalnym klientom oraz przygotujemy kompleksowe materiały dotyczące nieruchomości. W celu ochrony Państwa bezpieczeństwa i zabezpieczenia nieruchomości, każda osoba, która odwiedzi mieszkanie, zostanie poproszona o spisanie protokołu. Dzięki temu dbamy o dokładne i formalne uwzględnienie każdej wizyty, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla naszych klientów i Twojej nieruchomości.

Dokumenty

Z przyjemnością pomożemy Państwu w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do sprzedaży mieszkania. Ponadto, podzielimy się praktycznymi informacjami na temat miejsc, w których możesz uzyskać te dokumenty. Naszym celem jest zapewnienie pełnego wsparcia w procesie przygotowania dokumentacji, aby sprzedaż Twojego mieszkania przebiegła sprawnie i zgodnie z wymaganiami.

Marketing i reklama

Przygotujemy dla Państwa kompleksową kampanię reklamową, która obejmie umieszczenie atrakcyjnych banerów na nieruchomościach, prowadzenie promocji na platformie społecznościowej Facebook oraz publikację ogłoszeń na najpopularniejszych portalach nieruchomości(Olx, Otodom itp.). Nasze działania mają na celu zapewnienie maksymalnej widoczności oferty oraz dotarcie do szerokiego grona potencjalnych nabywców. 

Umowa z nami

Oferujemy umowę pośrednictwa na okres 6 lub 12 miesięcy, która zapewnia wsparcie w procesie transakcji. Posiadamy ubezpieczenie działalności, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla Państwa. Przyjęcie płatności za nasze usługi następuje dopiero po skutecznej sprzedaży mieszkania. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcjonujących rezultatów i optymalizacja korzyści z transakcji nieruchomości.

Pierwszy kontakt

Nasz profesjonalny kontakt z klientem cechuje się wysoką dostępnością, szybką reakcją na zapytania oraz uprzejmą i pomocną postawą. Dokładnie słuchamy i angażujemy się w zrozumienie potrzeb klienta. Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu, uczciwości i profesjonalizmie.

Podczas naszego spotkania prosimy o dostarczenie dokumentów, takich jak księga wieczysta i akt własności. To pozwoli nam dokładnie zbadać jej prawną sytuację. Oprócz tego, wysłuchamy wszelkich dodatkowych informacji na temat nieruchomości oraz ceny jaką Państwa interesuję.

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ

Nieruchomości Walkowiak

Sprzedaż • Wynajem

Opinie o firmie gepard Prywatny Kierowca Facebooku.
Opinię o firmie Gepard Prywatny Kierowca na portalu Google. Sprawdź!

TU NAS ZNAJDZIESZ

Transport Piła, Złotów, Wałcz, Gdańsk, Koszalin, Berlin
Transport lotnisko Berlin Gdańsk Warszawa Poznań Koszalin
Logo firmy Gepard Prywatny Kierowca

KONTAKT

Transport do Niemiec Berlin Hamburg Hannover Lipsk

GEPARD

PRYWATNY KIEROWCA

 

INDYWIDUALNE

PRZEWOZY OSOBOWE

KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

 

Przewóz osób po Polsce i Europie samochodem osobowym

 

 

 

ul. Słowackiego 7

77-400 Złotów

 

 

+48 883-640-614

 

 

gepardkierowca@gmail.com

© 2023 COPYRIGHT BY GEPARD PRYWATNY KIEROWCA ♦ Wszelkie prawa zastrzeżone

Sprzedamy Twoją nieruchomość!

Otwarcie Wrzesień - Październik. Jeśli mają Państwo pytania, zlecenie - zapraszamy do kontaktu.