Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozów biznesowych, które są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów.

 

Jesteśmy dumni z naszego komfortowego i bezpiecznego samochodu, jakim jest Hyundai Elantra 2021r sedan, który wyróżnia się nowoczesnym designem, przestronnym wnętrzem oraz wieloma czujnikami bezpieczeństwa.

W ramach naszych przewozów specjalizujemy się w oferowaniu rozwiązań dopasowanych do wymagań klientów, skupiając się przy tym na dyskrecji, punktualności oraz pełnym profesjonalizmie.

 

Oferujemy naszym klientom komfortową podróż oraz usługi na najwyższym poziomie. Kierowca naszego samochodu jest do pełnej dyspozycji klienta przez cały czas trwania usługi.

Wynajem biznesowy jest ustalany indywidualnie, uwzględniając preferencje klienta, a może dotyczyć całych dni lub nawet konkretnych godzin.

 

Zapewniamy, że z nami przejazd firmowy odbędzie się bez przeszkód, bezpiecznie i komfortowo. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych przewozów biznesowych.

VIP Kurier to usługa dedykowana firmom i osobom prywatnym, które potrzebują niezwłocznej i bezpiecznej dostawy pilnych dokumentów i niewielkich paczek.

 

Nasza oferta obejmuje transport między kilkoma miastami, takimi jak Piła, Gdańsk, Bydgoszcz, Koszalin, Chojnice i Berlin, ale także gwarantujemy ekspresową obsługę dostaw z i do miast w całej Polsce i Europie.

 

Proces zamówienia transportu dokumentów jest prosty i przejrzysty. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i podasz szczegóły dotyczące nadania i odbioru przesyłki. Nasza zespół skutecznie odpowie na Twoje zgłoszenie i potwierdzi zlecenie.

Odbierzemy Twoją przesyłkę osobiście i dostarczymy ją pod wskazany adres, zapewniając przy tym dyskrecję i profesjonalizm.

 

Zapewniamy pełną skuteczność i satysfakcję klienta w realizacji dostawy dokumentów, a nasze podejście do transportu przesyłek charakteryzuje się punktualnością i rzetelnością.

Zawsze działamy w zgodzie z prawem i etyką, dlatego w przypadku wątpliwości co do legalności zleconego transferu możemy odmówić wykonania usługi. Zaufaj nam i przekonaj się, że transport dokumentów może być łatwy i bezpieczny dzięki VIP Kurier.

Interesują Państwa przewozy dla firmy z konkretnej miejscowości?

Bydgoszcz Koszalin Piła Chojnice Berlin

Szczecinek  Warszawa ⇔ Gdańsk Poznań

Szczecin Toruń ⇔ Słupsk Łódź Olsztyn

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość realizacji transportu z innej lokalizacji.

Przewozy biznesowe / Przewozy firmowe

VIP Kurier / Transport dokumentów

Przejazdy samochodem osobowym

TU NAS ZNAJDZIESZ

Transport Piła, Złotów, Wałcz, Gdańsk, Koszalin, Berlin
Transport lotnisko Berlin Gdańsk Warszawa Poznań Koszalin
Transport po Polsce Przewozy Piła, Szczecinek, Bydgoszcz

KONTAKT

Transport do Niemiec Berlin Hamburg Hannover Lipsk

GEPARD

PRYWATNY KIEROWCA

 

INDYWIDUALNE

PRZEWOZY OSOBOWE

KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

 

Przewóz Osób po Polsce i Europie samochodem osobowym

 

 

 

ul. Słowackiego 7

77-400 Złotów

 

 

+48 883-640-614

 

 

gepard-po@onet.pl