ul. Słowackiego 7
77-400 Złotów
KONTAKT
TU NAS ZNAJDZIESZ
Znalazłeś się na naszej stronie to znaczy, że prawdopodobnie poszukujesz indywidualnego transportu komfortowym samochodem osobowym z Włocławka do Niemiec lub z miasta w Niemczech do Włocławka. Naszą specjalnością są przewozy dostosowane do potrzeb klienta.
Transport Włocławek Niemcy odbywa się bez innych pasażerów z kierowcą tylko do Państwa dyspozycji. Oferujemy krótki czas podróży, bezpieczny, od drzwi do drzwi. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości kilometrów i aspektów pobocznych.
Możemy zrealizować przejazd z miasta Włocławek do każdego miasta w Niemczech, w Belgii, w Holandii, w Czechach, ale i w całej Unii Europejskiej.
Przejazdy obywają się naszym komfortowym i bezpiecznym samochodem Hyundai Elantra 2021r sedan - przestronny środek, wiele czujników bezpieczeństwa i wygoda w podróży.
Niemcy: Berlin, Lipsk, Hamburg, Hanower, Drezno, Lipsk, Lubecka, Rostock, Magdeburg, Bielefeld, Dortmund
Czechy: Praga, Ostrawa, Liberec, Pilzno, Brno
Holandia: Rotterdam, Eindhoven, Amsterdam, Haga
Belgia: Bruksela, Antwerpia, Gandawa
i wiele innych miast w całej Unii Europejskiej.
Toruń ⇔ Bydgoszcz ⇔ Piła ⇔ Szczecinek
Warszawa ⇔ Gdańsk ⇔ Chojnice ⇔ Słupsk
Koszalin ⇔ Wałcz ⇔ Grudziądz ⇔ Złotów
Miasto powiatowe w województwie kujawsko - pomorskim. Położone nad Wisłą, przy ujściu rzeki Zgłowiączka, poniżej zapory tworzącej Jezioro Włocławskie. Największe i najważniejsze miasto wschodnich Kujaw. Znajduje się tutaj przystań pasażerska i port rzeczny. W 1969 roku została wybudowana Elektrownia Wodna Włocławek. Ośrodek przemysłowy (m.in. przemysł chemiczny, spożywczy, metalowy, ceramika), usługowy, kulturalny i administracyjny.Początki miasta sięgają X wieku jednakże ślady archeologiczne wskazują iż na jego terenach już 3000 lat temu istniała osada kultury łużyckiej. Prawa miejskie zostały mu nadane przez księcia kujawskiego Kazimierza przed rokiem 1265. W pierwszej połowie XIII wieku miasto zostało całkowicie zniszczone podczas najazdów krzyżackich. Miastu przywrócił spokój dopiero rok 1466 kiedy to zawarto z Krzyżakami pokój w Toruniu.