Prywatny przewóz ze Szczecinka na lotnisko Gdańsk. Bezpieczny indywidualny transfer Szczecinek Gdańsk autem sedan limuzyna. Z nami zawsze dotrzesz do celu!
22 stycznia 2023

Transfer Szczecinek Gdańsk

Poszukujecie Państwo przewozu ze Szczecinka na lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy?

Nasza firma realizuje przewozy ze Szczecinka jak i również z lotniska w Gdańsku do wybranego miasta w Polsce.

Prywatny transport taxi ze Szczecinka na lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy odbywa się naszym bezpiecznym i wygodnym samochodem osobowym typu sedan Hyundai Elantra 2021r.

Mamy ogromne doświadczenie w tego typu przewozach, dajemy pewność terminowego dotarcia do celu.

 

Transfer Szczecinek Gdańsk lub z Gdańska do Szczecinka to koszt całkowity około 560zł.

 

Transport ze Szczecinka na lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy będzie zajmował około 2.50h w zależności od liczby postojów i warunków na drodze.

Na początku będziemy poruszać się drogą krajową DK20-160km, następnie wjedziemy na krótki odcinek obwodnicy w Gdańsku, po wyjeździe dotrzemy do lotniska.

 

Obecnie na lotnisku w Gdańsku działają dwa terminale T1 i T2. Podróż z naszą firmą zawsze kończy się w strefie kiss&fly, czyli od razu przy wejściu na lotnisko. Mamy 10 minut czasu, aby spokojnie opuścić samochód i wypakować bagaż z auta. Jeśli z jakiś przyczyn przedłuży się nasz postój opłacimy parking za Państwa.

Odbiór z lotniska również wykonujemy w tej samej strefie.

 

Prywatny przewóz ze Szczecinka na lotnisko w Gdańsku lub z lotniska do Szczecinka to tylko jedna propozycja firmy Gepard, zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty:

 

 

Oferujemy wiele opcji kontaktu z nami min. połączenie telefoniczne, sms, whatsapp, messenger, e-mial i oczywiście formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Wystawiamy paragony i faktury dla firm oraz osób prywatnych.

Każdy pasażer podczas podróży posiada ubezpieczenie, w razie nieszczęśliwego zdarzenia mamy zapewniony również samochód zastępczy i nocleg dla naszych pasażerów.

W okresie letnim przy dalszych trasach dla każdego pasażera będzie czekać butelka zimnej wody sponsorowana przez naszą firmę.

Przewóz Osób po Polsce Złotów , Przewóz Osób po Polsce Piła ,Przewóz Osób po Polsce Krajenka , Przewóz Osób po Polsce Jastrowie ,

Przejazdy samochodem osobowym

TU NAS ZNAJDZIESZ

Transport Piła, Złotów, Wałcz, Gdańsk, Koszalin, Berlin
Transport lotnisko Berlin Gdańsk Warszawa Poznań Koszalin
Transport po Polsce Przewozy Piła, Szczecinek, Bydgoszcz

KONTAKT

Transport do Niemiec Berlin Hamburg Hannover Lipsk

GEPARD

PRYWATNY KIEROWCA

 

INDYWIDUALNE PRZEWOZY

SAMOCHODEM OSOBOWYM

KRAJOWE

I MIĘDZYNARODOWE

 

Przewóz Osób po Polsce i Europie

 

 

 

ul. Słowackiego 7

77-400 Złotów

 

 

+48 883-640-614

 

 

gepard-po@onet.pl