Transport z Lotniska Poznań Ławica
22 stycznia 2023

Transport na lotnisko Poznań Ławica

Znalazłeś się na naszej stronie to znaczy, że prawdopodobnie poszukujesz indywidualny transport komfortowym samochodem osobowym

na Lotnisko Poznań Ławica lub transfer z lotniska w wybrane miejsce w Polsce.

 

Naszą specjalnością są przewozy dostosowane do potrzeb klienta.

Transport osobowy odbywa się naszym komfortowym i bezpiecznym samochodem Hyundai Elantra 2021r sedan - nowoczesny, wyróżniający się wygląd, przestronny środek, wiele czujników bezpieczeństwa i wygoda w podróży.

 

Wykonujemy transfer z lotniska Poznań Ławica wielu miejscowości w Polsce.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość realizacji przewozu do/z Twojej miejscowości - dla nas nie ma ograniczeń

 

Firma Gepard realizuje prywatny transport na lotnisko, dający pewność komfortowego i przede wszystkim terminowego dojazdu na miejsce.

Wybierając nasze usługi, Klienci nie muszą się stresować, że nie zdążą czy pomylą trasę.

Oferujemy krótki czas podróży, bezpieczny, od drzwi do drzwi. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości kilometrów i aspektów pobocznych.

 

Oprócz transportu na lotnisko Poznań Ławica, realizujemy również przewozy na lotniska lub z lotnisk w Polsce i Europie:

 

 

Transfery lotniskowe to tylko jedna propozycja z wielu naszych usług, zapraszamy do sprawdzenia innych ofert firmy Gepard:

 

 

Jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem, zawsze kładziemy nacisk na zadowolenie naszych klientów i stawiamy ich potrzeby na pierwszym miejscu. Dlatego też każdy przejazd wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół.

 

Chcemy zapewnić Ci jak najwięcej opcji kontaktu z nami, dlatego oferujemy połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, wiadomości WhatsApp, rozmowy na Messengera, wiadomości e-mail oraz formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. W ten sposób masz gwarancję, że zawsze znajdziesz dla nas najlepszy sposób kontaktu.

 

Oferujemy także wystawianie paragonów i faktur dla firm oraz osób prywatnych, co umożliwia łatwe i przejrzyste rozliczenie naszych usług. Każdy pasażer podczas podróży posiada ubezpieczenie, a w razie nieszczęśliwego zdarzenia zapewniamy samochód zastępczy oraz noclegi dla naszych klientów.

W okresie letnim, na dalszych trasach, zapewniamy butelki zimnej wody dla każdego z pasażerów, aby ułatwić podróż w upalne dni. Zawsze staramy się pójść o krok dalej, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia związane z transportem.

Przejazdy samochodem osobowym

TU NAS ZNAJDZIESZ

Transport Piła, Złotów, Wałcz, Gdańsk, Koszalin, Berlin
Transport lotnisko Berlin Gdańsk Warszawa Poznań Koszalin
Transport po Polsce Przewozy Piła, Szczecinek, Bydgoszcz

KONTAKT

Transport do Niemiec Berlin Hamburg Hannover Lipsk

GEPARD

PRYWATNY KIEROWCA

 

INDYWIDUALNE

PRZEWOZY OSOBOWE

KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

 

Przewóz Osób po Polsce i Europie samochodem osobowym

 

 

 

ul. Słowackiego 7

77-400 Złotów

 

 

+48 883-640-614

 

 

gepard-po@onet.pl