Transport z Lotniska Szczecin Goleniów biznesowy taxi na lotnisko
22 stycznia 2023

Transport na lotnisko Szczecin Goleniów

Witaj na naszej stronie! Planują Państwo indywidualny transport na lotnisko Szczecin Goleniów im. NSZZ „Solidarność” lub transfer z lotniska do dowolnej lokalizacji w Polsce?

 

Naszą specjalnością są przewozy dostosowane do potrzeb klienta. Transport na lotnisko Szczecin Goleniów odbywa się naszym komfortowym i bezpiecznym samochodem Hyundai Elantra 2021r sedan - nowoczesny, wyróżniający się wygląd, przestronny środek, wiele czujników bezpieczeństwa i wygoda w podróży.

 

Wykonujemy transfer z lotniska Szczecin Goleniów do/z takich miast jak:

Piła, Szczecinek, Chojnice, Człuchów, Tuchola, Złotów, Włocławek, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Warszawa, Łódź, Grudziądz, Gdańsk i wiele innych - dla nas nie ma ograniczeń.

 

Firma Gepard realizuje prywatny transport na lotnisko, dający pewność komfortowego i przede wszystkim terminowego dojazdu na miejsce.

Wybierając nasze usługi, Klienci nie muszą się stresować, że nie zdążą czy pomylą trasę.

Oferujemy krótki czas podróży, bezpieczny, od drzwi do drzwi. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości kilometrów i aspektów pobocznych.

 

Transport na lotnisko Szczecin Goleniów im. NSZZ „Solidarność”, to jedna z wielu naszych usług, realizujemy również przewozy na lotniska lub z lotnisk w Polsce i Europie:

 

 

Transfery lotniskowe to tylko jedna propozycja z wielu naszych usług, zapraszamy do sprawdzenia innych ofert firmy Gepard:

 

 

Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy doceniają naszą profesjonalność i pełne zaangażowanie w każdym zleceniu. Oferujemy szereg różnych opcji kontaktu, dzięki czemu możesz łatwo i szybko skontaktować się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.

Wystawiamy paragony i faktury dla firm oraz osób prywatnych, a każdy pasażer podczas podróży jest objęty ubezpieczeniem. W razie nieszczęśliwego zdarzenia zapewniamy również samochód zastępczy oraz nocleg dla naszych pasażerów. Aby uprzyjemnić długie trasy w okresie letnim, dla każdego pasażera czeka butelka zimnej wody sponsorowana przez naszą firmę.

Prywatne transfery lotniskowe - Transport na lotnisko w Polsce i Europie, firma Gepard najwyższa jakość usług
Opinie o firmie gepard Prywatny Kierowca Facebooku.
Opinię o firmie Gepard Prywatny Kierowca na portalu Google. Sprawdź!

TU NAS ZNAJDZIESZ

Transport Piła, Złotów, Wałcz, Gdańsk, Koszalin, Berlin
Transport lotnisko Berlin Gdańsk Warszawa Poznań Koszalin
Logo firmy Gepard Prywatny Kierowca

KONTAKT

Transport do Niemiec Berlin Hamburg Hannover Lipsk

GEPARD

PRYWATNY KIEROWCA

 

INDYWIDUALNE

PRZEWOZY OSOBOWE

KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

 

Przewóz osób po Polsce i Europie samochodem osobowym

 

 

 

ul. Słowackiego 7

77-400 Złotów

 

 

+48 883-640-614

 

 

gepardkierowca@gmail.com

© 2023 COPYRIGHT BY GEPARD PRYWATNY KIEROWCA ♦ Wszelkie prawa zastrzeżone