Transport z Lotniska Wrocław biznesowy indywidualny taxi na lotnisko
22 stycznia 2023

Transport na lotnisko Wrocław im. Mikołaja Kopernika

Znalazłeś się na naszej stronie to znaczy, że prawdopodobnie poszukujesz indywidualnego transportu komfortowym samochodem osobowym na Lotnisko Wrocław im. Mikołaja Kopernika lub transfer z lotniska w wybrane miejsce w Polsce.

 

Naszą specjalnością są przewozy dostosowane do potrzeb klienta.

Transport lotniskowy odbywa się naszym komfortowym i bezpiecznym samochodem Hyundai Elantra 2021r sedan - nowoczesny, wyróżniający się wygląd, przestronny środek, wiele czujników bezpieczeństwa i wygoda w podróży.

 

Wykonujemy transfer z lotniska Wrocław do/z takich miast jak:

Piła, Szczecinek, Chojnice, Człuchów, Tuchola, Złotów, Szczecin, Wałcz, Koszalin, Kołobrzeg, Bydgoszcz i wiele innych - dla nas nie ma ograniczeń.

 

Firma Gepard realizuje prywatny transport na lotnisko, dający pewność komfortowego i przede wszystkim terminowego dojazdu na miejsce.

Wybierając nasze usługi, Klienci nie muszą się stresować, że nie zdążą czy pomylą trasę.

Oferujemy krótki czas podróży, bezpieczny, od drzwi do drzwi. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości kilometrów i aspektów pobocznych.

 

Oprócz transportu na lotnisko Wrocław im. Mikołaja Kopernika, realizujemy również przewozy na lotniska lub z lotnisk w Polsce i Europie:

 

 

Transfery lotniskowe to tylko jedna propozycja z wielu naszych usług, zapraszamy do sprawdzenia innych ofert firmy Gepard:

 

 

Nasza firma zawsze stawia na pierwszym miejscu potrzeby klienta, dzięki czemu każdy przejazd wykonujemy z najwyższym poziomem zaangażowania i profesjonalizmu.

Oferujemy wiele opcji kontaktu z nami, w tym połączenie telefoniczne, SMS, WhatsApp, Messenger, e-mail i formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

 

Wystawiamy paragony i faktury dla firm oraz osób prywatnych, a każdy z naszych pasażerów podczas podróży jest ubezpieczony, aby w razie nieszczęśliwego wypadku zapewnić pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo, mamy zapewniony samochód zastępczy oraz nocleg, jeśli zachodzi taka potrzeba.

W sezonie letnim każdy z naszych pasażerów będzie miał możliwość skorzystania z butelki zimnej wody sponsorowanej przez naszą firmę na dalszych trasach.

Przejazdy samochodem osobowym

TU NAS ZNAJDZIESZ

Transport Piła, Złotów, Wałcz, Gdańsk, Koszalin, Berlin
Transport lotnisko Berlin Gdańsk Warszawa Poznań Koszalin
Transport po Polsce Przewozy Piła, Szczecinek, Bydgoszcz

KONTAKT

Transport do Niemiec Berlin Hamburg Hannover Lipsk

GEPARD

PRYWATNY KIEROWCA

 

INDYWIDUALNE

PRZEWOZY OSOBOWE

KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

 

Przewóz Osób po Polsce i Europie samochodem osobowym

 

 

 

ul. Słowackiego 7

77-400 Złotów

 

 

+48 883-640-614

 

 

gepard-po@onet.pl