Transport z Lotniska Warszawa Chopin Okęcie
22 stycznia 2023

Transport na lotnisko Warszawa Chopina

Znalazłeś się na naszej stronie to znaczy, że prawdopodobnie poszukujesz indywidualnego transportu komfortowym samochodem osobowym na Lotnisko Chopina Warszawa 

lub transfer z lotniska w wybrane miejsce w Polsce.

 

Naszą specjalnością są przewozy dostosowane do potrzeb klienta.

Transport osobowy odbywa się naszym komfortowym i bezpiecznym samochodem Hyundai Elantra 2021r sedan - nowoczesny, wyróżniający się wygląd, przestronny środek, wiele czujników bezpieczeństwa i wygoda w podróży.

 

Wykonujemy transfer z lotniska Warszawa Chopina do/z wielu miejscowości w Polsce.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość realizacji przewozu do/z Twojej miejscowości - dla nas nie ma ograniczeń

 

Firma Gepard realizuje prywatny transport na lotnisko, dający pewność komfortowego i przede wszystkim terminowego dojazdu na miejsce.

Wybierając nasze usługi, Klienci nie muszą się stresować, że nie zdążą czy pomylą trasę.

Oferujemy krótki czas podróży, bezpieczny, od drzwi do drzwi. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości kilometrów i aspektów pobocznych.

 

Oprócz transportu na lotnisko Warszawa Chopina, realizujemy również przewozy na lotniska lub z lotnisk w Polsce i Europie:

 

 

Transfery lotniskowe to tylko jedna propozycja z wielu naszych usług, zapraszamy do sprawdzenia innych ofert firmy Gepard:

 

 

Jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem, zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów, oferując pełne zaangażowanie w każdym wykonanym przejeździe. Dostarczamy wiele opcji kontaktu, w tym połączenie telefoniczne, sms, whatsapp, messenger, e-mail oraz formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

 

Nasza oferta obejmuje wystawianie paragonów i faktur dla firm i osób prywatnych, a każdy pasażer podczas podróży jest objęty ubezpieczeniem. W przypadku nieprzewidzianych okoliczności, zapewniamy również samochód zastępczy i nocleg dla naszych pasażerów. W okresie letnim, dla wydłużonych tras, dla każdego pasażera przygotowujemy butelkę zimnej wody, sfinansowaną przez naszą firmę.

Przejazdy samochodem osobowym

TU NAS ZNAJDZIESZ

Transport Piła, Złotów, Wałcz, Gdańsk, Koszalin, Berlin
Transport lotnisko Berlin Gdańsk Warszawa Poznań Koszalin
Transport po Polsce Przewozy Piła, Szczecinek, Bydgoszcz

KONTAKT

Transport do Niemiec Berlin Hamburg Hannover Lipsk

GEPARD

PRYWATNY KIEROWCA

 

INDYWIDUALNE

PRZEWOZY OSOBOWE

KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

 

Przewóz Osób po Polsce i Europie samochodem osobowym

 

 

 

ul. Słowackiego 7

77-400 Złotów

 

 

+48 883-640-614

 

 

gepard-po@onet.pl